... EN FR
...
... ... ...

ParkWood, İstanbul merkez ofisi ve Türkiye/Almanya’da bulunan lojistik merkezleri ile, Avrupa normlarına uygun olarak üretilmiş ahşap taşıyıcı sistemlerin (gluelam, duolam, trilam ve cross laminated beam) tasarım ve tedarik hizmeti vermektedir.

Yıllık 4000 m³ lamine ahşap üretimi kapasitesine sahip, Avusturya’nın lider yapısal ahşap üretim ve mühendislik firması Kulmer GesmbH HOLZ-LEIMBAU ile yürüttüğü özel işbirliği sayesinde yapısal ahşap projeleri için komple taahhüt hizmeti sağlar.

Projelerin tasarım ve uygulama aşamaları uzman ParkWood teknik, uygulama ve bakım ekiplerince gerçekleştirilir.

ParkWood, tamamı sert iklim koşullarına uygun; alüminyum, taş, cam ve 15 farklı çeşit ahşaptan üretilen “rainscreen” cephe kaplama sistemlerinin tasarım, üretim ve uygulamasında uzmanlaşmıştır.

Avrupa’nın önde gelen ahşap üreticilerinin çözüm ortaklığı ile ParkWood, yer ve iklim şartlarına göre özel olarak projelendirilip üretilen cephe kaplama elemanlarını metal konektör, yüzey koruyucuları ve yangın geciktiriciler gibi tamamlayıcı malzemeler ile birlikte komple bir sistem olarak tedarik eder.

Avrupa’nın lider üreticileri tarafından proje bazlı özel olarak üretilen ahşap, alüminyum ve cam güneş kırıcılar, kepenkler ve bölme sistemlerinin mühendislik hesapları yine Avusturyalı çözüm ortakları tarafından standartlara uygun olarak uygulanarak manuel veya motorize sistemler sabit veya hareketli seçenekler ile sunulur.

Pergola, gazebo, gölgelik, çardak ve kanopiler açık alanlar için ideal tamamlayıcı peyzaj elemanlardır. Bu yapılar her ne kadar estetik öğeler olsa da tasarımları için titiz bir ahşap bilgisi ve statik hesaplama gerekmektedir.

25 yıllık ahşap tecrübesi ile ParkWood, farklı tasarım, renk ve ahşap kombinasyonu ile her türlü bahçe konsepti için ideal çözümler sunar.

ParkGroup 25 yılı aşkın deneyimi ile Kuzey Amerika’dan Orta Asya’ya kadar çok geniş bir coğrafyada, ahşap ve doğal yüzey kaplamalarının tasarım, tedarik ve uygulamasında hizmet veren bir ahşap mühendislik ve fit-out şirketidir. ParkWood markası altında yapısal ahşap ve mühendislik hizmetleri sunan grup, ParkLane markası ile de iç mekan tasarım ve zamin,duvar,tavan giydirme alanında hizmet vermektedir.

Dünya’nın alanında önde gelen üretici ve mühendislik firmalarının çözüm ortaklığı ile ParkWood, her türlü cephe kaplama sistemleri ve yapısal ahşap ürünlerinin yanında, yüzey koruyucu ve yangın geciktirici malzemeleri de çözümleri ile birlikte; İstanbul merkez ofis ve İstanbul-İzmir’deki “showroom”ları aracılığı ile sunmaktadır.

ParkWood uzman mimar, iç mimar, inşaat ve orman mühendisi ve teknisyen kadrosu , projeye özel üretim kapasitesi ve yurt dışı projeleri için mobilize olma avantajı ile, küresel ölçekteki projeler için tasarımdan son inşaat aşamasına kadar hizmet verebilmektedir.

Avrupa norm ve standartlarındaki, ISO 9001:2008 belgesi ile tescillenen ürün ve servis kalitesi ile ParkWood, lokal ve uluslararası projeler için ideal bir partner ve ahşap danışmanıdır.

Her zaman çevre duyarlılığına önem veren ParkWood, ahşap projeleri için FSC-PEFC sertifikalı ürünler, pasif ev sistemleri, düşük VOC’li (uçucu organik birleşenler) kimyasal yapı malzemeleri sunarak LEED projelerine de puan sağlar. Kontrollü kesim yapılan ormanlardan tedarik edilen ahşap çeşitleri ekosistemden aldığı karbonu içine hapsederek karbon emisyonu sağlayan ve böylece iklim değişikliği ile savaşmaya destek olan ve sürdürülebilir tek üründür. ParkWood sürdürülebilir kaynaklardan tedarik ettiği ahşap ürünler sayesinde iklim değişikliği ile mücadeleye de katkı sağlar.

Park Ahşap Sanayi Ticaret ve İnşaat A.Ş.

Sülün Sokak No:11 Levent 34330 İstanbul

+90 212 280 93 50 | +90 212 280 93 57

info@parkwood.com.tr

...
...
< PROJECT | AMBURAN GYM AND SPA CENTER